Teslimat ve Kargo

Arama sayfasına geri dön
 • Ürün Temin Koşulları

  Mothercare.com.tr üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir. Stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

 • Teslimat süresi ne kadar?

  Mothercare.com.tr online sitesinde satılan tüm ürünler, Mothercare mağazalarından / depomuzdan tedarik edilerek 3 - 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo firması, siparişinizi 10.00-18.00 iş saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim etmektedir.

 • Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

 • Yurt dışına teslimatınız var mı?

  Sadece Türkiye sınırları içerisinde belirtilen adreslere teslimat yapılmaktadır.

 • Kargo firması bana ulaşamazsa ne olur?

  Kargo görevlisi sizi belirttiğiniz adreste bulamazsa; adresinize bir sonraki iş gününde 2. (ikinci) uğramayı yapacaktır. 2. (ikinci) iş günü içinde kargonun teslim edilemediği durumda ise; kargo görevlisi paketinizi teslim alabileceğiniz kargo şubesinin bilgilerini içeren bir not bırakır. Yaşanabilecek herhangi bir sorunda 444 89 94 nolu numaradan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 • Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise; kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Mothercare.com.tr'ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.